Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Hodina zpěvu (Plachá)

HODINA ZPĚVU
12.4.2010 se žáci 3. 4. a 5. tříd se zúčastnili výchovného koncertu „ Hodina zpěvu “ v podání J .Uhlíře. J. Uhlíř společně se Zdeňkem Svěrákem jsou ikonou v české tvorbě písniček pro děti. Naplněný sál dětí se brzy nechal strhnout známými melodiemi a bylo příjemným zjištěním, jak dobře děti znají slova písní a s jakou radostí zpívají. V programu bylo nejen „zkoušení“ melodií, ale vytleskávání rytmu, hledání vhodných slov do textu písní a dokonce i tancování. Dětem se pořad velice líbil .

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.