Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Hodina zpěvu (Plachá)

HODINA ZPĚVU
12.4.2010 se žáci 3. 4. a 5. tříd se zúčastnili výchovného koncertu „ Hodina zpěvu “ v podání J .Uhlíře. J. Uhlíř společně se Zdeňkem Svěrákem jsou ikonou v české tvorbě písniček pro děti. Naplněný sál dětí se brzy nechal strhnout známými melodiemi a bylo příjemným zjištěním, jak dobře děti znají slova písní a s jakou radostí zpívají. V programu bylo nejen „zkoušení“ melodií, ale vytleskávání rytmu, hledání vhodných slov do textu písní a dokonce i tancování. Dětem se pořad velice líbil .