Hodina zpěvu (Plachá)

HODINA ZPĚVU
12.4.2010 se žáci 3. 4. a 5. tříd se zúčastnili výchovného koncertu „ Hodina zpěvu “ v podání J .Uhlíře. J. Uhlíř společně se Zdeňkem Svěrákem jsou ikonou v české tvorbě písniček pro děti. Naplněný sál dětí se brzy nechal strhnout známými melodiemi a bylo příjemným zjištěním, jak dobře děti znají slova písní a s jakou radostí zpívají. V programu bylo nejen „zkoušení“ melodií, ale vytleskávání rytmu, hledání vhodných slov do textu písní a dokonce i tancování. Dětem se pořad velice líbil .

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.