Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hodina karate (Plachá)

Hodina karate se uskutečnila ve čtvrtek 13. října 2011 v prvních třídách. Sportovní kroužek karate probíhá v tělocvičně naší školy pod vedením Petry  Piskačové, vicemistryně světa a trenérky 1.třídy. Právě ona chtěla ukázat našim nejmenším tento populární a vzrušující sport, který vyžaduje kázeň a fyzické schopnosti. Zdůraznila dětem, že karate je praktický prostředek sebeobrany nikoli útoku. Malí nadšenci se mohou přihlásit každý všední den od 16- 20 hod. v tělocvičně naší školy.