Hodina karate (Plachá)

Hodina karate se uskutečnila ve čtvrtek 13. října 2011 v prvních třídách. Sportovní kroužek karate probíhá v tělocvičně naší školy pod vedením Petry  Piskačové, vicemistryně světa a trenérky 1.třídy. Právě ona chtěla ukázat našim nejmenším tento populární a vzrušující sport, který vyžaduje kázeň a fyzické schopnosti. Zdůraznila dětem, že karate je praktický prostředek sebeobrany nikoli útoku. Malí nadšenci se mohou přihlásit každý všední den od 16- 20 hod. v tělocvičně naší školy.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.