Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Hodina karate (Plachá)

Hodina karate se uskutečnila ve čtvrtek 13. října 2011 v prvních třídách. Sportovní kroužek karate probíhá v tělocvičně naší školy pod vedením Petry  Piskačové, vicemistryně světa a trenérky 1.třídy. Právě ona chtěla ukázat našim nejmenším tento populární a vzrušující sport, který vyžaduje kázeň a fyzické schopnosti. Zdůraznila dětem, že karate je praktický prostředek sebeobrany nikoli útoku. Malí nadšenci se mohou přihlásit každý všední den od 16- 20 hod. v tělocvičně naší školy.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.