Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hledání světla (Plachá)

Žáci 2.B a 2.A využili pozvání Severočeského muzea na výstavu Hledání světla s účastí ve fotografické dílně. S krásou světla se děti seznámily přímo na výstavě fotografií, kde se prolínalo světlo se skleněnými předměty. Děti se také seznámily s historií fotografování a prohlédly si staré fotoaparáty. Dozvěděly se, kdy vznikla fotografie a pochopily, proč na starých fotografiích byli lidé oblečeni do svátečních šatů. Fotografická dílna ukázala žákům možnost tvorby obrazu světelným paprskem. 
Na závěr využily děti možnosti prohlédnout si výstavu starých lyží a vyzkoušet týmové lyžování na muzejním koberci. Rekordy v běhu na dřevěných ski si pečlivě zaznamenaly a odnesly si domů,

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena