Hledači pokladu (Plachá)

8.3.2012  žáci 1.B navštívili libereckou galerii, která jim nabídla nový animační program k výstavě Žitavské poklady Hledači pokladu. Úkol byl zřejmý: najít poklad , ale splnit ho, už tak jednoduché  nebylo. K pokladu  postupně vedly splněné úkoly. Nalezený poklad inspiroval děti k výtvarné činnosti. Výrobky z výtvarné dílny si vystavily  ve škole.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.