Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Hlavolamy pro každého (Plachá)

25.3. program v  Krajské vědecké knihovně byl zaměřen pro děti, které rády hledají zábavu v řešení nezvyklých hádanek  a hlavolamů.
Úspěch samozřejmě  vyžadoval koncentraci, nadhled, představivost, logiku, ale na samém počátku byla trpělivá četba instrukcí, která předpokládala porozumění textu. Pak už následovala série pokusů a omylů a společných rad. Konec korunovala radost z řešení. Některé náměty děti využijí v hodinách pracovních činností nebo matematiky.