Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Hlavolamy - 4.A

HLAVOLAMY
V pátek 20.11.2009 byly děti ze 4.A v krajské vědecké knihovně. Zúčastnily se programu - Fígle, kouzla, hračky, hlavolamy … vlastnoručně.  Nejprve děti shlédly ukázky různých „kouzel“, kterým se snažily přijít na kloub a některá kouzla si mohly vyzkoušet. Po ukázce následoval celý soubor úžasných fíglů, hlavolamů a hraček, se kterými si děti mohly pohrát a zkusit přijít na to jak fungují a jak je vyřešit. Všechny předměty byly vyrobeny pouze z dostupného nebo odpadového materiálu.
V knihovně se všem moc líbilo a dětem se nechtělo od hlavolamů vůbec odejít.