Hlavolamy - 4.A

HLAVOLAMY
V pátek 20.11.2009 byly děti ze 4.A v krajské vědecké knihovně. Zúčastnily se programu - Fígle, kouzla, hračky, hlavolamy … vlastnoručně.  Nejprve děti shlédly ukázky různých „kouzel“, kterým se snažily přijít na kloub a některá kouzla si mohly vyzkoušet. Po ukázce následoval celý soubor úžasných fíglů, hlavolamů a hraček, se kterými si děti mohly pohrát a zkusit přijít na to jak fungují a jak je vyřešit. Všechny předměty byly vyrobeny pouze z dostupného nebo odpadového materiálu.
V knihovně se všem moc líbilo a dětem se nechtělo od hlavolamů vůbec odejít.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.