Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hlavolamy - 4.A

HLAVOLAMY
V pátek 20.11.2009 byly děti ze 4.A v krajské vědecké knihovně. Zúčastnily se programu - Fígle, kouzla, hračky, hlavolamy … vlastnoručně.  Nejprve děti shlédly ukázky různých „kouzel“, kterým se snažily přijít na kloub a některá kouzla si mohly vyzkoušet. Po ukázce následoval celý soubor úžasných fíglů, hlavolamů a hraček, se kterými si děti mohly pohrát a zkusit přijít na to jak fungují a jak je vyřešit. Všechny předměty byly vyrobeny pouze z dostupného nebo odpadového materiálu.
V knihovně se všem moc líbilo a dětem se nechtělo od hlavolamů vůbec odejít.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena