Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Hlavolamy - 4.A

HLAVOLAMY
V pátek 20.11.2009 byly děti ze 4.A v krajské vědecké knihovně. Zúčastnily se programu - Fígle, kouzla, hračky, hlavolamy … vlastnoručně.  Nejprve děti shlédly ukázky různých „kouzel“, kterým se snažily přijít na kloub a některá kouzla si mohly vyzkoušet. Po ukázce následoval celý soubor úžasných fíglů, hlavolamů a hraček, se kterými si děti mohly pohrát a zkusit přijít na to jak fungují a jak je vyřešit. Všechny předměty byly vyrobeny pouze z dostupného nebo odpadového materiálu.
V knihovně se všem moc líbilo a dětem se nechtělo od hlavolamů vůbec odejít.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.