Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Hlava,oči,ústa.nos (Plachá)

13.3. se žáci 2.B  zúčastnili  výtvarného programu  Oblastní galerie v Liberci nazvaného Hlava, oči, ústa, nos, který je součástí výstavy Portréty.Děti si opět uvědomily zásady správného chování během prohlídky obrazů, naučily se nové pojmy z oblasti výtvarného umění.Šest razítek na vlastním miniportrétu bylo důkazem, že splnily šest úkolů. Nejpracnější, ale i nejzábavnější bylo vlastní vytvoření portrétu.Práce si můžete prohlédnout na panelu školní chodby. Název výstavy by žáci lehce přeložili i do angličtiny, protože tato slovíčka patří do lekce, kterou právě probírají.