Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hlava,oči,ústa.nos (Plachá)

13.3. se žáci 2.B  zúčastnili  výtvarného programu  Oblastní galerie v Liberci nazvaného Hlava, oči, ústa, nos, který je součástí výstavy Portréty.Děti si opět uvědomily zásady správného chování během prohlídky obrazů, naučily se nové pojmy z oblasti výtvarného umění.Šest razítek na vlastním miniportrétu bylo důkazem, že splnily šest úkolů. Nejpracnější, ale i nejzábavnější bylo vlastní vytvoření portrétu.Práce si můžete prohlédnout na panelu školní chodby. Název výstavy by žáci lehce přeložili i do angličtiny, protože tato slovíčka patří do lekce, kterou právě probírají.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena