Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hlava,oči,ústa.nos (Plachá)

13.3. se žáci 2.B  zúčastnili  výtvarného programu  Oblastní galerie v Liberci nazvaného Hlava, oči, ústa, nos, který je součástí výstavy Portréty.Děti si opět uvědomily zásady správného chování během prohlídky obrazů, naučily se nové pojmy z oblasti výtvarného umění.Šest razítek na vlastním miniportrétu bylo důkazem, že splnily šest úkolů. Nejpracnější, ale i nejzábavnější bylo vlastní vytvoření portrétu.Práce si můžete prohlédnout na panelu školní chodby. Název výstavy by žáci lehce přeložili i do angličtiny, protože tato slovíčka patří do lekce, kterou právě probírají.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena