Základní škola Liberec Barvířská

Helloweenská stezka duchů (Blahová)

Akce se konala v úterý 22. 10. pro děti ze školní družiny a školního klubu.
Sešli jsme se v pozdních odpoledních hodinách.  Nejprve si všichni rozhýbali tělo a prověřili své dovednosti při chůzi s míčkem, slepé navigaci i strašidelných kuželkách. Na cestu si vyrobili malé strašidýlko jako talisman.
A pak to mohlo začít. Naši odvážlivci se postupně vydávali na stezku odvahy.  Ve tmě je vedly blikající svíčky a na stezce je překvapilo pár strašidel, prapodivné zvuky i trocha vody. Cesta vedla také kolem „hřbitova“ a v samém závěru je čekal podpis u strašidláka s lebkou. Někteří se báli jen trošku, někteří víc, ale skoro všichni svůj strach překonali a strašidelnou stezku si užili. A těm, kteří to letos „nedali“ se to určitě povede příští rok.
Velké díky patří také našim „strašidelným“ pomocnicím  z 8.A.

Helloweenská stezka duchů (Blahová) Helloweenská stezka duchů (Blahová) Helloweenská stezka duchů (Blahová) Helloweenská stezka duchů (Blahová)