Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Helloween ve školní družině (Mysíková)

Úterní podvečer byl pro nás ve školní družině ve znamení strašidel a nadpřirozených bytostí. Všichni stateční kouzelníci z řad myší, ještěrek, koček a netopýrů si nejprve společně provětrali své krásné kostýmy tancem a tanečními aktivitami a následně se odebrali na večerní stezku odvahy.  Ve dvojicích či jednotlivě a pouze s baterkou následovali barevné šipky, které je z horních pater družiny dovedly přes prostor šaten až do herny pod školní jídelnou. Cestou museli navíc hledat a vrývat do své paměti rozmístěné obrázky. Jejich putování tmou vylepšovala naše „vip“strašidla. Na konci nočního dobrodružství samozřejmě nechyběl podpis přeživších. Ti pak ještě zapátrali ve svých nebojácných hlavách a zakreslili všechny obrázkové symboly, které cestou zahlédli. Jako odměnu si všichni odnesli diplom a bříško plné dobrot, které pro všechny připravili maminky a tatínci.
Velké poděkování všem, kteří nám pomohli akci uskutečnit - dívky ze 7.B, p. Johny Krňansky a samozřejmě rodiče.