Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Hej ty, víš to?

2.MÍSTO V SOUTĚŽI „HEJ TY, VÍŠ TO?!“ - náš vánoční dárek
Ve čtvrtek17.12.2009 proběhlo v multikině CineStar finále vědomostní soutěže „Hej ty, víš to?!“ z doprovodného programu zimní olympiády dětí a mládeže 2010 nazvaného „vyCOOL se“ Základního kola se zúčastnilo 81 čtyřčlenných týmů z regionu, které odpovídaly pomocí počítače na 60 otázek ve 20 minutách. Do finále postoupilo 10 týmů. Za naši školu to byl tým HUBBA BUBBA ve složení Ondřej Bláha, Jan Konečný, Patrik Piršel-všichni z 8.A a Ondřej Pešek ze 7.A. Ambice jsme neměli velké, šli jsme si jen zahrát a cíl byl nebýt poslední. Nakonec jsme se ale dostali do finále, kde soutěžily 3 týmy. Soutěž probíhala ve stylu – riskuj-, nešlo tedy jen o znalosti, ale i taktiku. Ta nás sice připravila o první místo, ale 2.místo je také SUPER a my jsme byli rádi, že nás třídní paní učitelka Yvetta Šulcová do soutěže přihlásila. Děkujeme i naší třídě 8.A a části 7.A za fandění. Po soutěži jsme všichni zhlédli film Vánoční koleda. Tímto úspěchem jsme sobě i naší škole dali dárek pod stromeček.
Zapsal Jan Bobo Konečný

Gratuluji celému týmu a děkuji za reprezentaci školy. Kluci ukázali, že jsou nejen výborní fotbalisté, ale i šikovní žáci.
Yvetta Šulcová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.