Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

HEJ TY, VÍŠ TO?! (Šulcová)

HEJ TY, VÍŠ TO?! – už podruhé a 2.místo pro naši školu.
Doprovodného projektu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (Liberec 12.-19.2.2011) – programu soutěží –vyCOOL se - jsme se úspěšně zúčastnili již v loňském roce.  Letos měl být program určen hlavně středoškolákům, ale některé soutěže organizátoři věnovali zákl. školám.  Úvodním – počítačovým - kolem soutěže HEJ TY, VÍŠ TO prošlo asi 50 týmů z celého Liberce, na naší škole 11 týmů z 9., 8. a 7. třídy. Do finále postoupil pouze jeden tým a to „Lopaty“ - z 8.A ve složení Ondřej Pešek, Jan Frydrych, Jakub Trejbal a Vanesa Kalejová. V kinosále Palace cinema, kde se finále konalo, zvládl náš tým skvěle většinu vědomostních otázek z různých oborů a prošel do finále z 1.místa. Bohužel hádání neznámého obrázku, který se postupně odkrýval, nám tak dobře nešlo. Ale to nevadí, vždyť i 2.místo je velmi pěkný úspěch. Radost měli i spolužáci z 8.A a 9.A, kterým se sluší poděkovat za fandění a příjemnou atmosféru, kterou vytvořili. Na závěr příjemného dopoledne byl promítnut film ve 3D, a tak si všichni navodili atmosféru volných vánočních dnů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.