HEJ TY, VÍŠ TO?! (Šulcová)

HEJ TY, VÍŠ TO?! – už podruhé a 2.místo pro naši školu.
Doprovodného projektu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (Liberec 12.-19.2.2011) – programu soutěží –vyCOOL se - jsme se úspěšně zúčastnili již v loňském roce.  Letos měl být program určen hlavně středoškolákům, ale některé soutěže organizátoři věnovali zákl. školám.  Úvodním – počítačovým - kolem soutěže HEJ TY, VÍŠ TO prošlo asi 50 týmů z celého Liberce, na naší škole 11 týmů z 9., 8. a 7. třídy. Do finále postoupil pouze jeden tým a to „Lopaty“ - z 8.A ve složení Ondřej Pešek, Jan Frydrych, Jakub Trejbal a Vanesa Kalejová. V kinosále Palace cinema, kde se finále konalo, zvládl náš tým skvěle většinu vědomostních otázek z různých oborů a prošel do finále z 1.místa. Bohužel hádání neznámého obrázku, který se postupně odkrýval, nám tak dobře nešlo. Ale to nevadí, vždyť i 2.místo je velmi pěkný úspěch. Radost měli i spolužáci z 8.A a 9.A, kterým se sluší poděkovat za fandění a příjemnou atmosféru, kterou vytvořili. Na závěr příjemného dopoledne byl promítnut film ve 3D, a tak si všichni navodili atmosféru volných vánočních dnů.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.