Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

HEJ TY, VÍŠ TO?! (Šulcová)

HEJ TY, VÍŠ TO?! – už podruhé a 2.místo pro naši školu.
Doprovodného projektu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (Liberec 12.-19.2.2011) – programu soutěží –vyCOOL se - jsme se úspěšně zúčastnili již v loňském roce.  Letos měl být program určen hlavně středoškolákům, ale některé soutěže organizátoři věnovali zákl. školám.  Úvodním – počítačovým - kolem soutěže HEJ TY, VÍŠ TO prošlo asi 50 týmů z celého Liberce, na naší škole 11 týmů z 9., 8. a 7. třídy. Do finále postoupil pouze jeden tým a to „Lopaty“ - z 8.A ve složení Ondřej Pešek, Jan Frydrych, Jakub Trejbal a Vanesa Kalejová. V kinosále Palace cinema, kde se finále konalo, zvládl náš tým skvěle většinu vědomostních otázek z různých oborů a prošel do finále z 1.místa. Bohužel hádání neznámého obrázku, který se postupně odkrýval, nám tak dobře nešlo. Ale to nevadí, vždyť i 2.místo je velmi pěkný úspěch. Radost měli i spolužáci z 8.A a 9.A, kterým se sluší poděkovat za fandění a příjemnou atmosféru, kterou vytvořili. Na závěr příjemného dopoledne byl promítnut film ve 3D, a tak si všichni navodili atmosféru volných vánočních dnů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.