Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

HEJ TY, VÍŠ TO?! (Šulcová)

HEJ TY, VÍŠ TO?! – už podruhé a 2.místo pro naši školu.
Doprovodného projektu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (Liberec 12.-19.2.2011) – programu soutěží –vyCOOL se - jsme se úspěšně zúčastnili již v loňském roce.  Letos měl být program určen hlavně středoškolákům, ale některé soutěže organizátoři věnovali zákl. školám.  Úvodním – počítačovým - kolem soutěže HEJ TY, VÍŠ TO prošlo asi 50 týmů z celého Liberce, na naší škole 11 týmů z 9., 8. a 7. třídy. Do finále postoupil pouze jeden tým a to „Lopaty“ - z 8.A ve složení Ondřej Pešek, Jan Frydrych, Jakub Trejbal a Vanesa Kalejová. V kinosále Palace cinema, kde se finále konalo, zvládl náš tým skvěle většinu vědomostních otázek z různých oborů a prošel do finále z 1.místa. Bohužel hádání neznámého obrázku, který se postupně odkrýval, nám tak dobře nešlo. Ale to nevadí, vždyť i 2.místo je velmi pěkný úspěch. Radost měli i spolužáci z 8.A a 9.A, kterým se sluší poděkovat za fandění a příjemnou atmosféru, kterou vytvořili. Na závěr příjemného dopoledne byl promítnut film ve 3D, a tak si všichni navodili atmosféru volných vánočních dnů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.