Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

HEJ TY, VÍŠ TO?! (Šulcová)

HEJ TY, VÍŠ TO?! – už podruhé a 2.místo pro naši školu.
Doprovodného projektu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (Liberec 12.-19.2.2011) – programu soutěží –vyCOOL se - jsme se úspěšně zúčastnili již v loňském roce.  Letos měl být program určen hlavně středoškolákům, ale některé soutěže organizátoři věnovali zákl. školám.  Úvodním – počítačovým - kolem soutěže HEJ TY, VÍŠ TO prošlo asi 50 týmů z celého Liberce, na naší škole 11 týmů z 9., 8. a 7. třídy. Do finále postoupil pouze jeden tým a to „Lopaty“ - z 8.A ve složení Ondřej Pešek, Jan Frydrych, Jakub Trejbal a Vanesa Kalejová. V kinosále Palace cinema, kde se finále konalo, zvládl náš tým skvěle většinu vědomostních otázek z různých oborů a prošel do finále z 1.místa. Bohužel hádání neznámého obrázku, který se postupně odkrýval, nám tak dobře nešlo. Ale to nevadí, vždyť i 2.místo je velmi pěkný úspěch. Radost měli i spolužáci z 8.A a 9.A, kterým se sluší poděkovat za fandění a příjemnou atmosféru, kterou vytvořili. Na závěr příjemného dopoledne byl promítnut film ve 3D, a tak si všichni navodili atmosféru volných vánočních dnů.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena