Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Házená 11.12.2015 (Uhrová)

Házená
V pátek 11.12.2015 se žáci pátých a šesté třídy zúčastnili turnaje v házené na ZŠ Dobiášova. Naši žáci byli ve skupině se ZŠ Broumovská, ZŠ Aloisina V. a ZŠ Dobiášova. Po třech napínavých zápasech a třech vítězstvích, jsme skončili na prvním místě. ,,Hoši děkujem“. Za naši školu bojovali:

5.A – Patrik Szajko          
         Lukáš Zemene

5.B – Jan Kazda
         Adam Kobera
         Tonda Mergl
         Martin Šašek

6.A – Daniel Krejsa
         Tomáš Stibor
         Martin Svrček