Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Hasiči ve družince (Šimonová)

V úterý odpoledne děti z družinky navštívili na školní zahradě hasiči z SDH Vratislavice v doprovodu slečny asistentky Lucky Saskové. Hasiči si pro děti připravili zajímavé odpoledne s prohlídkou hasičského vozu. Děti se dozvěděly spoustu důležitých informací o práci hasičů, měly možnost si vyzkoušet helmu, masku, prohlédnout ochranné obleky a pomůcky. Slečna asistentka Lucka měla pro děti připravené skládanky záchranných složek, kde děti přiřazovaly správné vybavení a telefonní čísla.  Děti měly také možnost vyzkoušet si zabalit evakuační zavazadlo. Na závěr hasiči dětem ukázali různé druhy proudu vody a jejich využití při hašení.

Hasičům z SDH Vratislavice mnohokrát děkujeme za zajímavou ukázku. Slečně asistentce Saskové děkujeme za zařízení celé akce.