Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

HARMONIZAČNÍ POBYT 6.B

V pátek 28.4. jsme se všichni sešli v 7:55 před školou, odtud jsme vyrazili na autobus číslo 18. směr  Bedřichov. Než jsme došli na chatu, zkusili jsme odolnost několika místních dětských hřišť a přímo před chatou jsme viděli záchranou akci horské služby včetně vzlétajícího vrtulníku! Hezký zážitek, ale ještě že jsme byli všichni na zemi (a zdraví..)
Na chatě jsme se ubytovali a rozdělili se do dvou týmů, které spolu soutěžili celý den... a začalo to výstupem na Malinovku (sjezdovka) a "nejdelším lidským řetezem". No, bylo to docela náročné ale zvládli jsme to! Nahoře jsme si  zahráli na hledače a hádače (věděli jste, že komár píská???! ????), 
 Dolů byla cesta snazší- váleli jsme sudy. 
V poledne jsme si dali oběd a po poledním klidu nás čekala hlavní hra- orientační BOJOVKA O POKLAD!!  
Naštěstí i když Draci byli rychlejší, zbyly dobroty i na ty z nás, kteří mají rádi svůj klid ????.
Po večeři jsme už zůstali na chatě a vymýšleli jsme třídní maskoty - opice nebo kláda?? - a třídní erb - možná ho dáme do devítky dohromady - a užívali si i s učiteli zábavu při různých bláznivých hrách. Spát se nám nechtělo, ale únava byla silnější..
Ráno nám počasí malinko zkřížilo plány- hustě pršelo a tak i přes nesouhlas některých z nás jsme domů museli busem. 
 Za nás jsme si to všichni užili a těšíme se na další takovou akci. ;-) 
           

Terka Vondráčková a Jana Gajdošová