Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Happy září v 2.B (Plachá)

Nový školní rok je tu a žáci 2.B využili nabídky libereckého iQparku, který v měsíci Happy září nabídl školám lektorské  programy zdarma.  V návaznosti na učivo prvouky o lidském těle vybrala paní učitelka Míla program Lidské smysly, hrátky se zrakem, hmatem, sluchem, čichem a chutí.
Odborné vedení, zábavné metody zaktivizovaly dětský zájem a zapojení v programu. Po krátké posilující přestávce v bistru se děti vrhly na vystavené exponáty. Jen s lítostí opouštěly prostory iQparku. To byla zase krásná škola hrou.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.