Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Happy září v 2.B (Plachá)

Nový školní rok je tu a žáci 2.B využili nabídky libereckého iQparku, který v měsíci Happy září nabídl školám lektorské  programy zdarma.  V návaznosti na učivo prvouky o lidském těle vybrala paní učitelka Míla program Lidské smysly, hrátky se zrakem, hmatem, sluchem, čichem a chutí.
Odborné vedení, zábavné metody zaktivizovaly dětský zájem a zapojení v programu. Po krátké posilující přestávce v bistru se děti vrhly na vystavené exponáty. Jen s lítostí opouštěly prostory iQparku. To byla zase krásná škola hrou.