Halloweenská přepadovka (Wollrabová)

V pondělí 31.10. si naši parlamentní zástupci opět připravili překvapení a dorazili do školy v kostýmech a se sladkostmi. Cílem akce bylo připomenout Halloween jako svátek, který i u nás postupně zdomácněl. Žáci z prvního stupně, pro které byla akce určená především, se naučili, jak si správně říci o koledu v angličtině. O velké přestávce pak pro ně byla na chodbě připravena i krátká hudební produkce. Děkuji všem, kteří se na akci podíleli, také našim milým paním učitelkám za jejich trpělivost.

Za školní parlament, Aneta Wollrabová