Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Halloween v družině (Javůrková)

Když se příšery plíží tmou, znamená to jediné - Halloween. V naší družině má mnoholetou tradici a (nejen) děti se na něj těší. Nejinak tomu bylo i letos. Brány naší Halloweenské družiny se otevřeli v 17:30. Nejprve se všechny příšery předvedly v ukázkovém kole, potom následovalo focení po jednotlivých kolejí a za zvuků bubnů jsme se přesunuli na naši "půdu". Tady jsme bytosti rozdělili do 2 heren, kde shlédli příběhy Booba. Během něj byla strašidla vysílána na strašidelnou (prý byla příjemně strašidelná) stezku. Za tu moc moc děkujeme paní Vávrové a jejím pomocnicím. Na konci čekalo občerstvení, za které zase moc moc děkujeme šikovným maminkám. Děti si pak ještě zatančily, zazpívaly a zařádily v tělocvičně. Na závěr balíček na cestu za zvládnutí všeho a hurá domů. A my? Zhasínáme a těšíme se na další společnou akci. 

Michaela (Mišus Javorus) Javůrková