Halloween aneb Dýně, kam se podíváš (Plachá)

29.10.2011 se někteří  žáci 1.B,  3.A a 6.B zúčastnili akce Halloween aneb Dýně, kam se podíváš. Ačkoli Halloween není český tradiční svátek, ale má veliké kouzlo pro děti.  Program byl připraven v liberecké Oblastní galerii pod vedením zkušené lektorky.  S výrobou masek duchů,  lampiček se strašidelnými motivy, čarodějných klobouků a samozřejmě i s dlabáním  dýně pomáhaly maminky prvňáčků, naše paní uklízečka Valentová i paní učitelka Míla. Takže z galerie jsme odcházeli ověnčeni množstvím výrobků a s pocitem, že to bylo moc hezké sobotní odpoledne.