Halloween aneb Dýně, kam se podíváš (Plachá)

29.10.2011 se někteří  žáci 1.B,  3.A a 6.B zúčastnili akce Halloween aneb Dýně, kam se podíváš. Ačkoli Halloween není český tradiční svátek, ale má veliké kouzlo pro děti.  Program byl připraven v liberecké Oblastní galerii pod vedením zkušené lektorky.  S výrobou masek duchů,  lampiček se strašidelnými motivy, čarodějných klobouků a samozřejmě i s dlabáním  dýně pomáhaly maminky prvňáčků, naše paní uklízečka Valentová i paní učitelka Míla. Takže z galerie jsme odcházeli ověnčeni množstvím výrobků a s pocitem, že to bylo moc hezké sobotní odpoledne.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.