Grafická výzva - návštěva galerie 2.B

GRAFICKÁ VÝZVA - PAPÍR PLOCHA
V pátek 19.10.2007 měli žáci 2.B  v Oblastní galerii zajištěnou akci Grafická výzva-papír plocha.
Ještě před vstupem do galerie děti obdivovaly podzimní krásu zámeckého parku. Celou akci odborně vedla bývalá žákyně naší školy Klára Altová, nyní pracovnice liberecké galerie. Od teorie grafiky  přešli žáci do aktivní praxe: a tiskali a obtiskovali a razítkovali a lisovali. Práce je zcela pohltila a změnila. Do galerie šli pěkně čistí a zpátky se vracelo 22 fialových čuňátek.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.