Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Grafická výzva - návštěva galerie 2.B

GRAFICKÁ VÝZVA - PAPÍR PLOCHA
V pátek 19.10.2007 měli žáci 2.B  v Oblastní galerii zajištěnou akci Grafická výzva-papír plocha.
Ještě před vstupem do galerie děti obdivovaly podzimní krásu zámeckého parku. Celou akci odborně vedla bývalá žákyně naší školy Klára Altová, nyní pracovnice liberecké galerie. Od teorie grafiky  přešli žáci do aktivní praxe: a tiskali a obtiskovali a razítkovali a lisovali. Práce je zcela pohltila a změnila. Do galerie šli pěkně čistí a zpátky se vracelo 22 fialových čuňátek.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.