Grafická výzva - návštěva galerie 2.B

GRAFICKÁ VÝZVA - PAPÍR PLOCHA
V pátek 19.10.2007 měli žáci 2.B  v Oblastní galerii zajištěnou akci Grafická výzva-papír plocha.
Ještě před vstupem do galerie děti obdivovaly podzimní krásu zámeckého parku. Celou akci odborně vedla bývalá žákyně naší školy Klára Altová, nyní pracovnice liberecké galerie. Od teorie grafiky  přešli žáci do aktivní praxe: a tiskali a obtiskovali a razítkovali a lisovali. Práce je zcela pohltila a změnila. Do galerie šli pěkně čistí a zpátky se vracelo 22 fialových čuňátek.