Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Gotika-život za vlády Lucemburků, 13.9.

 

V úterý 13.9. se ve velké tělocvičně  konalo kulturní vystoupení agentury Pernštejni. Hlavní náplní skupiny jsou naučně výchovné pořady pro školy z období vrcholné gotiky, husitství, renesance a třicetileté války.  Na vlastní oči tedy mohly děti ze 6.A zhlédnout dech beroucí ukázky nejrůznějších utkání či šarvátek z období vlády Lucemburků a zažít tak velkou výpravu do české historie.Dozvěděly se i historická fakta o dobových panovnících a jejich životě.