Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Génius a tulák v době renesance (Plachá)

Název doprovodného programu Oblastní galerie v Liberci zval žáky 2.B na výjimečnou výstavu Albrechta Dürera, kterou dětem citlivě příblížila pracovnice galerie. Během prohlídky plnily děti zajímavé výtvarné úkoly. Ale opravdové výtvarnická práce čekala na děti v dílně. Podle zájmu se žáci rozdělili do pracovních skupin a začali vytvářet čepice, čelenky, zajímavá zvířata nebo pohyblivého panáčka. Práce děti bavila a dala jim radost z vlastní tvořivosti.