Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Gastroden 2011 (Marková)

V pátek 27. května pořádala Střední škola gastronomie a služeb na Králově Háji každoroční akci nazvanou Gastroden. Z naší školy se tam vypravili osmáci, kteří jsou nyní ve fázi rozhodování se o dalším studiu a tato akce některým mohla pomoci lépe se zorientovat v tom, co určité učební obory obnášejí. Gastroden totiž nabídl přehlídku dovedností žáků a prezentaci nejen gastronomických oborů - ke zhlédnutí byly i módní přehlídky kolekcí oděvní tvorby, účesů a kosmetických trendů. Uvnitř budovy jsme pak mohli obdivovat slavnostní tabule, nazdobené výrobky studené kuchyně a sliny se nám sbíhaly zejména na překrásné dorty a cukrářské výrobky. Kdo měl chuť něco z žákovských výtvorů ochutnat, mohl si za symbolické ceny zakoupit občerstvení u některého z mnoha stánků. Zkrátka, Gastroden byl pastva nejen pro oči.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.