Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Gastroden 2011 (Marková)

V pátek 27. května pořádala Střední škola gastronomie a služeb na Králově Háji každoroční akci nazvanou Gastroden. Z naší školy se tam vypravili osmáci, kteří jsou nyní ve fázi rozhodování se o dalším studiu a tato akce některým mohla pomoci lépe se zorientovat v tom, co určité učební obory obnášejí. Gastroden totiž nabídl přehlídku dovedností žáků a prezentaci nejen gastronomických oborů - ke zhlédnutí byly i módní přehlídky kolekcí oděvní tvorby, účesů a kosmetických trendů. Uvnitř budovy jsme pak mohli obdivovat slavnostní tabule, nazdobené výrobky studené kuchyně a sliny se nám sbíhaly zejména na překrásné dorty a cukrářské výrobky. Kdo měl chuť něco z žákovských výtvorů ochutnat, mohl si za symbolické ceny zakoupit občerstvení u některého z mnoha stánků. Zkrátka, Gastroden byl pastva nejen pro oči.