Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Galerie - Světové Vánoce

Do Galerie jsme vyrazili pěšky, místo hodiny tělesné výchovy a děti to hravě zvládly a ani si moc nestěžovaly :-) V galerii jsme se dozvěděly, jaké jsou oslavy Vánoc v různých částech světa. Lektor dětem představil některé zajímavé vánoční zvyky a tradice jiných zemí a společně si je vyzkoušeli. Povídali si také o tom, že dárky nenosí jenom Ježíšek nebo Santa Claus.

Poté jsme jsme se společně pustili do tvorby kuželových stromů či andělů. Byl to pro nás prňáčky docela těžký úkol, ale většina jej zvládla skvěle. 

Cestou zpět jsme se svezli tramvají a každý si vyzkoušel označit svůj lístek. Pro ty, kteří jeli poprvé to byl zážitek. ;-) 

Věřím, že se všem tato náštěva Galerie líbila a doma Vám zdobí byt, či dům krásné výtvory Vašich dětí.