Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Galerie - program Orient Mix (Marková)

Začátkem listopadu třídy 8.A a 7.A strávily dvě hodiny výtvarné výchovy v galerii, kde absolvovaly program s názvem Orient Mix aneb trochu jiný komiks. Cílem programu bylo nejen zhlédnout tradiční japonskou a čínskou figurální tvorbu, ale žákům byly představeny i různé formy práce s figurou v orientálním umění až po současné trendy. Děti se rovněž seznámily s historií kreslených příběhů v orientálním světě, kde se komiksu říká manga. Po komentované prohlídce následovala zábavnější část, a to výtvarný workshop. Zde si děti mohly podle mnoha předloh vyrobit technikou linorytu japonskou pečeť, zkusit si napsat ozdobným písmem tuší své jméno po vzoru čínských mistrů nebo vytvořit si krátký komiks - manga. Své práce si pak mohly odnést domů a nejedna z nich jistě skončí pod vánočním stromkem jako originální dárek rodičům nebo sourozencům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.