Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Galerie 22.10.2009

7.A V GALERII
Ve čtvrtek 22.10.2009 prožila 7.A svou dvouhodinu výtvarné výchovy  jinak než obvykle - v Oblastní galerii. Zde v současné době probíhá zajímavý výukový program pro školy s názvem Objev objekt. První část programu tvořila prohlídka vystavených exponátů. Žáci se zde poutavým způsobem seznámili s různými typy objektů, které můžeme ve výtvarném umění najít, také zjišťovali, jak na ně vystavené objekty působí a vymýšleli k nim příběhy. Ve druhé části se přesunuli do tvůrčí dílny, kde si za asistence lektorky sami nebo ve skupinkách zkoušeli nějaký objekt vytvořit. Měli k dispozici velké množství nejrůznějších materiálů a zcela volnou ruku při výběru témat, takže tu vznikla velmi originální dílka. I žáci, kteří v hodinách výtvarné výchovy nebývají moc aktivní, se v tomto podnětném prostředí dílny nadchli pro práci a odvázali natolik, že bylo těžké v závěru programu jejich tvoření ukončit. Posuďte jejich výrobky - více ve fotogalerii.
http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie22102009#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena