Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Galerie 22.10.2009

7.A V GALERII
Ve čtvrtek 22.10.2009 prožila 7.A svou dvouhodinu výtvarné výchovy  jinak než obvykle - v Oblastní galerii. Zde v současné době probíhá zajímavý výukový program pro školy s názvem Objev objekt. První část programu tvořila prohlídka vystavených exponátů. Žáci se zde poutavým způsobem seznámili s různými typy objektů, které můžeme ve výtvarném umění najít, také zjišťovali, jak na ně vystavené objekty působí a vymýšleli k nim příběhy. Ve druhé části se přesunuli do tvůrčí dílny, kde si za asistence lektorky sami nebo ve skupinkách zkoušeli nějaký objekt vytvořit. Měli k dispozici velké množství nejrůznějších materiálů a zcela volnou ruku při výběru témat, takže tu vznikla velmi originální dílka. I žáci, kteří v hodinách výtvarné výchovy nebývají moc aktivní, se v tomto podnětném prostředí dílny nadchli pro práci a odvázali natolik, že bylo těžké v závěru programu jejich tvoření ukončit. Posuďte jejich výrobky - více ve fotogalerii.
http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie22102009#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.