Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Futsalový turnaj starších žáků (Václav)

Během úterý 14.1.2014 proběhl v naší hale další z turnajů futsalové postupové soutěže, kdy naším soupeřem byla ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou a ZŠ Stráž nad Nisou. S prvně jmenovanou školou jsme odehráli atraktivní duel, kdy náš dobrý výkon byl odměněn výhrou 10:1. V druhém duelu jsme opět nezaváhali a postup dále si zajistili vítězstvím 4:1. Nejlepším střelcem byl Burda, který síť rozvlnil čtyřikrát.

SESTAVA: PLECHATÝ, KREJČÍŘ, PÁNEK, KAZDA, LÁBEK, MIZERA, PROKŠ, BURDA, GEMBICKÝ, HANUŠ