Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Futsalové divizní finále Teplice 23.2.2016 starší a mladší žáci (Václav)

V obou věkových kategoriích jsme postoupili do divizního finále futsalu, které se konalo v krásné hale v Teplicích. Bohužel jsme ani v jedné věkové kategorii nepostoupili do republikových bojů. Herně jsme rozhodně nezklamali, pracně vybudovaný náskok jsme však v rozhodujících chvílích turnaje nedokázali v obou kategoriích udržet a skončili tak za postupujícím týmem.

SESTAVA MLADŠÍCH ŽÁKŮ: VIK, KAŠPAR, VÁCHA, PLECHATÝ, ŠŤASTNÝ, STIBOR, STREJC, SAMEK, SVRČEK
VÝSLEDKY – BARVÍŘSKÁ: MOST 2:2, BARVÍŘSKÁ:TEPLICE 4:5, BARVÍŘSKÁ:DĚČÍN 3:4

SESTAVA STARŠÍCH ŽÁKŮ: ŠPINKA, ČUŘÍK, JANOUŠ, KAISER, BÍNA, BULEJKO, MICHAL, HAVEL, KAVAN
VÝSLEDKY- BARVÍŘSKÁ: LOUNY 15:0, BARVÍŘSKÁ:TEPLICE 3:5, BARVÍŘSKÁ:DĚČÍN 3:4