Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Futsalové divizní finále starších žáků (Václav)

Ve středu 13.3.2013 zajížděli naši sportovci na divizní finále futsalu do severočeských Teplic. V krásné a moderní hale jsme odehráli celkem tři duely. V prvním klání nám byl soupeřem tým ZŠ Jižní Česká Lípa. Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek a po hrubých chybách jsme velmi lacině dvakrát inkasovali. Brankové manko se nám nepodařilo dohnat a první prohra byla na světě. V druhém zápase se naše hra mírně zlepšila, ale výsledkově jsme opět pokulhávali za soupeřem (ZŠ Edisonova Teplice) a opět prohráli. O napravení futsalové reputace jsme se snažili v posledním zápase a to s týmem ZŠ Žatec. To se nakonec podařilo a my odjížděli s pocitem dobrého posledního zápasu - výhra 4:1.
Sečteno a podtrženo - obsadili jsme v severočeské divizi celkové 3. místo.
Nejlepším naším střelcem byl Vladimír Bartoš.
SESTAVA: RICHTER, BENC, PAŽOUT, VRABEC, KREJČÍŘ, LEITNER, ADAM, BARTOŠ, PETR, MIZERA

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena