Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Futsalové divizní finále starších žáků (Václav)

Ve středu 13.3.2013 zajížděli naši sportovci na divizní finále futsalu do severočeských Teplic. V krásné a moderní hale jsme odehráli celkem tři duely. V prvním klání nám byl soupeřem tým ZŠ Jižní Česká Lípa. Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek a po hrubých chybách jsme velmi lacině dvakrát inkasovali. Brankové manko se nám nepodařilo dohnat a první prohra byla na světě. V druhém zápase se naše hra mírně zlepšila, ale výsledkově jsme opět pokulhávali za soupeřem (ZŠ Edisonova Teplice) a opět prohráli. O napravení futsalové reputace jsme se snažili v posledním zápase a to s týmem ZŠ Žatec. To se nakonec podařilo a my odjížděli s pocitem dobrého posledního zápasu - výhra 4:1.
Sečteno a podtrženo - obsadili jsme v severočeské divizi celkové 3. místo.
Nejlepším naším střelcem byl Vladimír Bartoš.
SESTAVA: RICHTER, BENC, PAŽOUT, VRABEC, KREJČÍŘ, LEITNER, ADAM, BARTOŠ, PETR, MIZERA