Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Futsalové divizní finále starších žáků (Václav)

Ve středu 13.3.2013 zajížděli naši sportovci na divizní finále futsalu do severočeských Teplic. V krásné a moderní hale jsme odehráli celkem tři duely. V prvním klání nám byl soupeřem tým ZŠ Jižní Česká Lípa. Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek a po hrubých chybách jsme velmi lacině dvakrát inkasovali. Brankové manko se nám nepodařilo dohnat a první prohra byla na světě. V druhém zápase se naše hra mírně zlepšila, ale výsledkově jsme opět pokulhávali za soupeřem (ZŠ Edisonova Teplice) a opět prohráli. O napravení futsalové reputace jsme se snažili v posledním zápase a to s týmem ZŠ Žatec. To se nakonec podařilo a my odjížděli s pocitem dobrého posledního zápasu - výhra 4:1.
Sečteno a podtrženo - obsadili jsme v severočeské divizi celkové 3. místo.
Nejlepším naším střelcem byl Vladimír Bartoš.
SESTAVA: RICHTER, BENC, PAŽOUT, VRABEC, KREJČÍŘ, LEITNER, ADAM, BARTOŠ, PETR, MIZERA

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření