Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Futsal starších žáků, 2. kolo (Václav)

Ve čtvrtek 7.1.2016 jsme zajížděli k sehrání dalšího futsalového turnaje do Jablonce nad Nisou, kde jsme se v Městské hale střetli se ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou a ZŠ Železný Brod. V prvním zápase jsme deklasovali Železný Brod 15:0 a v druhém těsně porazili domácí „Mozartovku“ 4:3 (branky: 2x Bulejko, Kaiser, Michal) a zajistili si postup do divizního finále.
SESTAVA: ŠPINKA, ČUŘÍK, JANOUŠ, BÍNA, KAISER, BULEJKO, MICHAL, LOCHMAN