Futsal starší žáci (Václav)

V úterý 11.11.2014 se nám rozeběhla i futsalová sezóna a to základním kolem v naší hale, kam dorazil pouze jeden soupeř a to ZŠ MOZARTOVA JABLONEC. Soupeř byl sice jeden, ale o to kvalitnější. V začátku byl duel neustále vyrovnaný, ale postupem času jsme získali herní převahu, ale ne a ne vstřelit branku. Nejdříve jsme orazítkovali dvakrát tyč, ale pak přišel první gólový zásah – poločas tedy 1:0. V druhém dějství jsme nepolevili a přidali další dvě branky a zvítězili tedy 3:0! Za předvedený výkon a postup děkujeme.

SESTAVA: PLECHATÝ, GEMBICKÝ, KLEINER, KRPATA, MEČÍŘ, PROKOPEC, RÁČEK, ŽIŽKA, SEDLÁČEK, DANĚK