Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Futsal starší žáci, 2. kolo (Václav)

V úterý 7.2.2012 jsme vstoupili do 2. kola postupové futsalové soutěže. Za turnajem  jsme cestovali  do Jablonce nad Nisou (Městská hala). Postupně jsme se utkali se ZŠ PELECHOVSKÁ (ŽELEZNÝ BROD), ZŠ 5. KVĚTNA a ZŠ PASÍŘSKÁ (JABLONEC). Turnajem jsme prošli bez zaváhání a po zásluze si zajistili postup do dalšího kola.
SESTAVA: MAREŠ, KOS, ZEZULKA, ŠÁMAL, ŽELEZNÝ, ŠUSTR, KOTEK, BENC, ADAM, LINEK, ĎURIŠ, LEHOCZKI a DÍL.
Prohlédněte si přiloženou fotogalerii. Více také na www.fotbal.cz – oddělení futsal – školská futsalová liga 9.