Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Futsal starší žáci, 2. kolo (Václav)

V úterý 7.2.2012 jsme vstoupili do 2. kola postupové futsalové soutěže. Za turnajem  jsme cestovali  do Jablonce nad Nisou (Městská hala). Postupně jsme se utkali se ZŠ PELECHOVSKÁ (ŽELEZNÝ BROD), ZŠ 5. KVĚTNA a ZŠ PASÍŘSKÁ (JABLONEC). Turnajem jsme prošli bez zaváhání a po zásluze si zajistili postup do dalšího kola.
SESTAVA: MAREŠ, KOS, ZEZULKA, ŠÁMAL, ŽELEZNÝ, ŠUSTR, KOTEK, BENC, ADAM, LINEK, ĎURIŠ, LEHOCZKI a DÍL.
Prohlédněte si přiloženou fotogalerii. Více také na www.fotbal.cz – oddělení futsal – školská futsalová liga 9.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.