Futsal mladší žáci, Jablonec nad Nisou (Václav)

Stejně jako naši starší žáci se i náš fotbalový "potěr" zúčastnil 2. kola futsalové postupové soutěže. Soupeřem nám tentokrát byl tým ZŠ Zásada a domácí ZŠ Mozartova. Prvního jmenovaného jsme deklarovali výsledkem 19:1 a k postupu do divizního finále nám tedy stačila i remíza s domácím týmem. Jablonec má opravdu velmi silný a kvalitní tým, proto nás konečný výsledek 4:3 v náš prospěch velmi potěšil. Dokázali jsme se vymanit z nepříjemného stavu 1:3 a kvalitním kolektivním výkonem si zajistit postup do divizního finále. Gratulace!!!
Sestava: Vik, Kašpar, Vácha, Stibor, Plechatý, Strejc, Samek, Svrček, Šťastný, Krejsa.