Futsal 9.11.2016 (Kuželka)

V hale školy bylo odehráno základní kolo ve futsalu 6. – 7. ročníku. Sešla se družstva ZŠ Lužická, ZŠ Hejnice a domácí tým. První utkání jsme odehráli proti ZŠ Lužická. Soupeře můžeme pochválit za bojovnost, ale výsledek byl jednoznačný – 48:1. Hráči z Hejnic byli již vyspělejším protivníkem. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale po zranění musel odstoupit výborný brankář a skóre se začalo měnit. Zvítězili jsme 16:3 a postoupili do dalšího kola. Blahopřejeme!
Za naše družstvo nastoupili: Kalka (10 gólů), Kašpar (12), Krejsa (14), Mrskoš (7), Stibor (9), Svrček (5), Šťastný (4), Třešňák (6).