František Nepil (Plachá)

Žáci 2.B se seznámili s jeho knihou Makový mužíček ve škole. V projektu Hra se objevila spousta obrázků Makového mužíčka. Někteří žáci  sepsali  jeho nové příhody. Další práce navazovala na program v Krajské vědecké knihovně,který provedl žáky životem a dílem Fr. Nepila. Když paní knihovnice vyrovnala všechny jeho knihy, děti žasly nad jejich  počtem. Stejně překvapující bylo, že spousta knih nebyla dětem neznámá. Při naslouchání příběhu z autorovy knihy děti pracovaly s vlastními pocity,snažily se je vyjádřit i hodnotit. Příjemnou chvílí vlastního výběru knih byl program v knihovně ukončen.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.