Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

František Nepil (Plachá)

Žáci 2.B se seznámili s jeho knihou Makový mužíček ve škole. V projektu Hra se objevila spousta obrázků Makového mužíčka. Někteří žáci  sepsali  jeho nové příhody. Další práce navazovala na program v Krajské vědecké knihovně,který provedl žáky životem a dílem Fr. Nepila. Když paní knihovnice vyrovnala všechny jeho knihy, děti žasly nad jejich  počtem. Stejně překvapující bylo, že spousta knih nebyla dětem neznámá. Při naslouchání příběhu z autorovy knihy děti pracovaly s vlastními pocity,snažily se je vyjádřit i hodnotit. Příjemnou chvílí vlastního výběru knih byl program v knihovně ukončen.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena