Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

František Nepil (Plachá)

Žáci 2.B se seznámili s jeho knihou Makový mužíček ve škole. V projektu Hra se objevila spousta obrázků Makového mužíčka. Někteří žáci  sepsali  jeho nové příhody. Další práce navazovala na program v Krajské vědecké knihovně,který provedl žáky životem a dílem Fr. Nepila. Když paní knihovnice vyrovnala všechny jeho knihy, děti žasly nad jejich  počtem. Stejně překvapující bylo, že spousta knih nebyla dětem neznámá. Při naslouchání příběhu z autorovy knihy děti pracovaly s vlastními pocity,snažily se je vyjádřit i hodnotit. Příjemnou chvílí vlastního výběru knih byl program v knihovně ukončen.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.