Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

František Nepil (Plachá)

Žáci 2.B se seznámili s jeho knihou Makový mužíček ve škole. V projektu Hra se objevila spousta obrázků Makového mužíčka. Někteří žáci  sepsali  jeho nové příhody. Další práce navazovala na program v Krajské vědecké knihovně,který provedl žáky životem a dílem Fr. Nepila. Když paní knihovnice vyrovnala všechny jeho knihy, děti žasly nad jejich  počtem. Stejně překvapující bylo, že spousta knih nebyla dětem neznámá. Při naslouchání příběhu z autorovy knihy děti pracovaly s vlastními pocity,snažily se je vyjádřit i hodnotit. Příjemnou chvílí vlastního výběru knih byl program v knihovně ukončen.