Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Fotbalový Coca Cola Cup (Václav)

Úterý 21.10.2014 patřilo dalšímu kolu tohoto turnaje. Našimi soupeři byli postupně žáci ZŠ U ŠKOLY, ZŠ BROUMOVSKÁ a o postup jsme se porvali s jabloneckou ZŠ MOZARTOVA. První dvě jmenované školy jsme porazili dvouciferným výsledkem a jabloneckou „fotbalovku“ nakonec 2:0. Hrou i výsledky jsme si tedy zasloužili postup.

SESTAVA:

DANĚK

GEMBICKÝ

HANUŠ

KARLÍK

KLEINER

KRPATA

MEČÍŘ

PLACHÝ

PLECHATÝ

PROKOPEC

RÁČEK

SEDLÁČEK

ŽIŘKA

BÍNA

MIKEŠ