Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Fotbalové zápasy (Václav)

Během posledního týdnu jsme s našimi staršími žáky sehráli dva fotbalové zápasy – první (v rámci postupové soutěže AŠSK) se STŘEDNÍ PRŮMYSLOVOU ŠKOLOU LIBEREC a druhý (COCA COLA CUP) s GYMNÁZIEM F.X.ŠALDY. První jsme s o rok staršími středoškoláky vyhráli 3:1 a druhý jednoznačně 12:0. V obou soutěžích postupujeme do dalších kol. V úterý 16.10. nás čeká KRAJSKÉ FINÁLE  v Zákupech (AŠSK).

SESTAVA NAŠEHO TÝMU: RICHTER, KOČÍ, BENC, PAŽOUT, KREJČÍŘ, VRABEC, LEHOCKI, PETR, BARTOŠ, ADAM, MIZERA, KHUN

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.