Fotbalové zápasy (Václav)

Během posledního týdnu jsme s našimi staršími žáky sehráli dva fotbalové zápasy – první (v rámci postupové soutěže AŠSK) se STŘEDNÍ PRŮMYSLOVOU ŠKOLOU LIBEREC a druhý (COCA COLA CUP) s GYMNÁZIEM F.X.ŠALDY. První jsme s o rok staršími středoškoláky vyhráli 3:1 a druhý jednoznačně 12:0. V obou soutěžích postupujeme do dalších kol. V úterý 16.10. nás čeká KRAJSKÉ FINÁLE  v Zákupech (AŠSK).

SESTAVA NAŠEHO TÝMU: RICHTER, KOČÍ, BENC, PAŽOUT, KREJČÍŘ, VRABEC, LEHOCKI, PETR, BARTOŠ, ADAM, MIZERA, KHUN