Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Fotbalové zápasy (Václav)

Během posledního týdnu jsme s našimi staršími žáky sehráli dva fotbalové zápasy – první (v rámci postupové soutěže AŠSK) se STŘEDNÍ PRŮMYSLOVOU ŠKOLOU LIBEREC a druhý (COCA COLA CUP) s GYMNÁZIEM F.X.ŠALDY. První jsme s o rok staršími středoškoláky vyhráli 3:1 a druhý jednoznačně 12:0. V obou soutěžích postupujeme do dalších kol. V úterý 16.10. nás čeká KRAJSKÉ FINÁLE  v Zákupech (AŠSK).

SESTAVA NAŠEHO TÝMU: RICHTER, KOČÍ, BENC, PAŽOUT, KREJČÍŘ, VRABEC, LEHOCKI, PETR, BARTOŠ, ADAM, MIZERA, KHUN

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena