Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Fotbalové semifinále 6.5.2015 (Václav)

Semifinále fotbalového Mc Donald´s Cupu žáků 4. – 5. tříd
O postup do okresního finále jsme se utkali ve středu 6.5. se ZŠ Vrchlického. Nutno dopředu říci, že to byl velmi kvalitní duel.
Naši borci začali sice vlažně, ale postupně se přece jen dostali do vítězných otáček a našeho soupeře porazili 7:1. Střelecky se opět velmi dařilo Stiborovi, kterého tentokrát gólově doplnil Vácha s Krejsou.
SESTAVA: SVRČEK, ŠŤASTNÝ, VÁCHA, KAŠPAR, STIBOR, KREJSA, MOKŘÍŽ
K okresnímu finále nastoupíme ve čtvrtek 14.5.2015 ve sportovním areálu ve Vratislavicích nad Nisou.
DRŽTE PALCE!!!