Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Fotbalové semifinále 5.5.2015 (Václav)

Semifinále fotbalového Mc Donald´s Cupu 1.-3. třída

K semifinálovému boji o postup do finále jsme zajížděli v úterý 5.5.2015 do Frýdlantu.
Naším semifinálovým soupeřem bylo právě družstvo domácích.
V úvodu jsme herně nestačili a relativně rychle prohrávali, postupem času jsme se však zlepšovali a v druhé půli utkání sahali po dobrém výsledku, poslední minuty jsme však opět nezvládli a prohráli tak 11:7. Do soupeřovi sítě se trefili: Bobek, Janza, Hrenčín a Průša.
SESTAVA: HRENČÍN, BOBEK, JANZA, HAMADA, ŽIŽKA, JIRÁNEK, KOVAŘÍK, TOKÁR, HORÁČEK, PRŮŠA