Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Fotbalistům ZŠ Barvířská chyběl jeden gól k postupu na republikové finále (Václav)

Jako vítěz Libereckého kraje se žáci z „Barvírny“ v úterý 23.10.2012 zúčastnili kvalifikačního turnaje o postup na republikové finále. Soupeřem jim byli v Jičíně žáci prvních ročníků středních škol, kteří jsou přeborníky Královehradeckého a Středočeského kraje. Tato celorepubliková soutěž totiž umožňuje fotbalovou  konfrontaci žáků základních škol a prvních ročníků škol středních. Prvním soupeřem libereckých byl tým Gymnázia Nymburk, který  porazili jednoznačně 6:1. Druhý a rozhodující duel se odehrál se středoškoláky z Hradce. Poločasový výsledek 0:1 dokázali liberečtí zlepšeným výkonem ve druhé půli srovnat na 1:1 a dokonce měli obrovskou šanci minutu před koncem definitivně rozhodnout. To měli totiž výhodu pokutového kopu, který byl nařízen po faulu na Mizeru. K penaltě se postavil Vrabec a tíhu okamžiku neunesl, brankář byl výborným zákrokem proti. Jelikož poslední zápas skončil vítězstvím hradeckých 6:0, na republikové finále postoupil Hradec. Nutno poděkovat hráčům z „Barvírny“ za výkony a výsledky, protože se utkávali ve valné většině se staršími a o mnoho vyššími protihráči.

SESTAVA: RICHTER, KREJČÍŘ, BENC, PAŽOUT, KHUN, VRABEC, LEITNER, BARTOŠ, PETR, ADAM, KRAUS

STŘÍDALI: MIZERA, PÁNEK

TRENÉR: RADIM VÁCLAV