Fotbal Konrad Cup (Václav)

V pátek 21.6. se tým chlapců ze 6.C zúčastnil fotbalového turnaje libereckých škol „Konrád-Vratislavka Cup 2019“
2. ročník turnaje se hrál v areálu „Na rozcestí“ ve Vratislavicích.
Kluci prokázali dobrou souhru a bojovnost a celý turnaj vyhráli a přivezli do školy krásný pohár!
Týmy:  ZŠ Barvířská, ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Vratislavice, ZŠ U školy, ZŠ Sokolovská, ZŠ Vrchlického a ZŠ ze Zittau (Německo).
Naše zápasy:
ZŠ Barvířská – U školy   2:1   (Popelka, Havlíček)
ZŠ Barvířská -  Sokolovská 6:0  (Popelka 3, Salich 2, Havlíček)
ZŠ Barvířská – Vrchlického 8:0 (Olyšar J.2, Olyšar A.2, Popelka, Pozler, Zítko, Vacek O.)
Finále:
ZŠ Barvířská – ZŠ Aloisina Výšina 2:0 ( Vacek O., Olyšar J.)
Naše sestava:
Ronec (brankář) – Vacek, Salich, Havlíček, Olyšar Jan, Olyšar Adam, Popelka, Zítko, Pozler, Schovanec
Klukům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.