Florbalový turnaj

FLORBALOVÝ TURNAJ

Pondělní ráno nezačalo příliš dobře. Po čtvrthodině čekání na paní učitelku Masnicovou jsme se rozhodli, že pomocí mobilního telefonu zjistíme, kde je háček. Dozvěděli jsme, že naše spolehlivá paní učitelka zaspala, a tak jsme se ve škole o vše museli postarat samy. Sbalit dresy, hokejky, míčky a brankářskou výstroj pro nás nebyl problém. Společně jsme se pak přesunuli na tramvajovou zastávku, kam doběhla i paní učitelka a konečně jsme vyrazili směrem Gymnázium Jeronýmova.
Náš první zápas jsme sehráli s Jeronýmovou. Síly byly vyrovnané a tak utkání skončilo 1:1. Stále jsme si věřili, ale nebylo to nic platné. Druhý zápas s Osečnou jsme prohráli 7:0. V posledním zápase nám štěstí přálo (tedy doufáme, že to nebylo jen štěstí, ale i naše schopnosti) a vítězství bylo naše. Do sítě Broumovské jsme vstřelili 6 gólů a žádný jsme nepustili.
Celkové skóre nám ale nepřálo, neboť Jeronýmova dala Broumovský o jeden gól navíc. Skončili jsme tedy na třetím místě za Osečnou a Gymnáziem.
Dobře naladěné z poslední drtivé výhry jsme se vydali tramvají číslo 2 zpátky na Barvířskou.

T. Kočová, K. Bernátová