Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Florbalový turnaj

FLORBALOVÝ TURNAJ
  
Pondělní ráno nezačalo příliš dobře. Po čtvrthodině čekání na paní učitelku Masnicovou jsme se rozhodli, že pomocí mobilního telefonu zjistíme, kde je háček. Dozvěděli jsme, že naše spolehlivá paní učitelka zaspala, a tak jsme se ve škole o vše museli postarat samy. Sbalit dresy, hokejky, míčky a brankářskou výstroj pro nás nebyl problém. Společně jsme se pak přesunuli na tramvajovou zastávku, kam doběhla i paní učitelka a konečně jsme vyrazili směrem Gymnázium Jeronýmova.
Náš první zápas jsme sehráli s Jeronýmovou. Síly byly vyrovnané a tak utkání skončilo 1:1. Stále jsme si věřili, ale nebylo to nic platné. Druhý zápas s Osečnou jsme prohráli 7:0. V posledním zápase nám štěstí přálo (tedy doufáme, že to nebylo jen štěstí, ale i naše schopnosti) a vítězství bylo naše. Do sítě Broumovské jsme vstřelili 6 gólů a žádný jsme nepustili.
Celkové skóre nám ale nepřálo, neboť Jeronýmova dala Broumovský o jeden gól navíc. Skončili jsme tedy na třetím místě za Osečnou a Gymnáziem.
Dobře naladěné z poslední drtivé výhry jsme se vydali tramvají číslo 2 zpátky na Barvířskou.

T. Kočová, K. Bernátová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.