Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Florbalový turnaj starších žáků (Václav)

Po našich mladších vstoupili do florbalových bojů i naši starší žáci. Na turnaji, který se konal na ZŠ LESNÍ jsme prohráli pouze s domácími a tudíž obsadili druhé místo. Další turnaj pořádá naše škola a to 24.11.2010.
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA(G), KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, PATRMAN a KAISER

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.