Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbalový turnaj starších žáků (Václav)

Po našich mladších vstoupili do florbalových bojů i naši starší žáci. Na turnaji, který se konal na ZŠ LESNÍ jsme prohráli pouze s domácími a tudíž obsadili druhé místo. Další turnaj pořádá naše škola a to 24.11.2010.
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA(G), KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, PATRMAN a KAISER

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena