Florbalový turnaj st. žáků - 10.2.2009

FLORBALOVÝ TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ
SEMIFINALOVÁ SKUPINA - TERMÍN: 10.2.2009, MÍSTO: ZŠ DOBIÁŠOVA
Jako vítězové základní skupiny jsme postoupili do skupiny semifinálové, kde jsme natrefili na 3 soupeře – ZŠ U ŠKOLY, ZŠ DOBIÁŠOVA A KOBYLY.
První zápas jsme nastoupili proti hokejistům ze ZŠ U ŠKOLY. Utkání to bylo sice vyrovnané, ale střelecké štěstí měli spíše naši protihráči – první zápas – první porážka 2:3. Gólově se prosadil NIČ a FRÝBA.
V druhém klání jsme porazili ZŠ DOBIÁŠOVU vysoko 8:2. Brankově se prosadili: Neuman 3x, Jícha, Slatinka 2x a Nič 1x.
V posledním našem vystoupení vstřelili naši borci 9 branek a žádnou neobdrželi – výhra 9:0.
Dvakrát se nám podařil hattrick – Jícha a Neuman, dvakrát se prosadil Slatinka a jednou Čeřovský.

TAKŽE PO TĚCHTO VÝSLEDCÍCH POSTUPUJEME DO OKRESNÍHO FINÁLE – ČT 12.2.2009 NA ZŠ DOBIÁŠOVA, GRATULUJEME!!!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.