Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY (Gajdošová)

V pátek 4.11. se konal poslední zápas školního florbalového turnaje, ve kterém si zahrály týmy ze všech tříd 2.stupně.
Turnaj probíhal od 1.října. Zápasy se hrály vždy po vyučování v pondělí, středu a pátek. V týmu musela být vždy minimálně jedna dívka.
 9 týmů (7.B měla dokonce dva ????) bylo rozděleno do třech skupin, ve kterých si zahrál „každý s každým“ a postupoval pouze tým z prvního místa.
Do vítězné skupiny postoupily týmy z 6.B, 8.B a z 9.A, které si pak zahrály mezi sebou o 1.až 3.místo a opravdu se bylo nač koukat! Zvlášť musím vyzdvihnout hru nejmladších chlapců a dívky, byli opravdu skvělí !!
Po velkém boji nakonec zvítězil tým 9.A, na 2.místě se umístilo družstvo 8.B a 3.místo obsadili hráči 6.B.
Vítězové si odnesli putovní pohár ředitele školy a zaslouženou sladkou odměnu (byla výborná ????).
Už teď se těšíme na další ročník a super zápasy!
 Vsadíte si, která třída přibude na poháru?
Vítězné družstvo 9.A:
 Dang Minh Duc, Ema Mordovancová, Filip Šťastný, Natálie Kublová, Daniel Čáp, Marek Ondo

Nadšení tělocvikáři