Florbalový turnaj dívek 6.-7.tříd – okresní kolo (Gajdošová)

V pátek 12.11. se konal na naší škole florbalový turnaj mladších dívek. V „době kovidové“ je to jeden z prvních turnajů, tak jsme za něj byli vděční..
Sešly jsme se ve třech- ZŠ Oblačná, ZŠ Ostašov a my.
První zápas jsme hrály s favoritem - ZŠ Oblačnou. Holky prohrávaly 0:2, krásně ještě v první půlce ale dorovnaly na 2:2. Ve druhé půlce bohužel dostaly ale ještě 2 góly, takže jsem nakonec prohrály 4:2.
Druhý zápas nás čekal hned potom – se ZŠ Ostašov. V první půlce jsme hrály 1:1, ve druhé jsme ještě přidaly jeden gól a naštěstí udržely vedení až do konce.
Poslední zápas „Oblačná“ převálcovala „Ostašov“ 7:0, takže jasně zvítězila a  zároveň postoupila i do krajského kola. My jsme obsadily krásné 2.místo, bronzovou medaili brala ZŠ Ostašov.
Holky ale byly skvělý!
Ve složení:
6.B: Bulavová Šárka, Cuflic Valeria, Šírová Iveta, Vaníčková Kateřina, Vojtásková Karolína
6.A : Krajčírová Zuzana, Marcinková Eliška
7.B: Orysenko Kateřina, Průšová Eliška
7.A: Tymráková S., Hořejší J.