FLORBALOVÝ TURNAJ AŠSK OKRESNÍ KOLO DÍVKY 8.-9.TŘÍDY (Gajdošová)

V úterý 29.11. se na naší škole odehrál jeden z posledních kol florbalového turnaje mezi školami. Tentokrát byly na řadě dívky z 8.-9.tříd.

Opět jsme se sešly pouze ve třech- ZŠ Broumovská, ZŠ Vrchlického a my.

První zápas jsme hrály s ZŠ Vrchlického- dlouho to byl vyrovnaný zápas bez branek. Ke konci první poloviny Jsme bohužel inkasovaly branku a pak hosté ve druhé půlce přidali ještě jednu.

To byl jediný vítězný zápas celého turnaje.

Následoval vyrovnaný zápas ZŠ Broumovská a ZŠ Vrchlického (2:2) a poslední zápas jsme pro změnu my remízovaly se ZŠ Broumovskou 1:1.

Takže tentokrát, i když holky moc bojovaly, obsadily 3 místo. Na druhém se umístilo družstvo ZŠ Broumovské a do dalšího kola z první pozice postupuje ZŠ Vrchlického.

Nevadí, příště to budeme MY ????. Hrály jste skvěle, holky!

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme:

Z 9.A Emě Mordovancové (kap.), Naty Kublové

Z 9.B Samantě Bőmové, Danče Pekárové, Melče Mokřížové

8.B Kačce Orysenko

7.B Ivetě Šírové (supr gólmanka ????), Valče Cuflic, Kačce Vaníčkové, Káje Vojtáskové

a nejmladší, ale o to rychlejší a nezdolnější Janče Pekárové.