Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbalový turnaj 4.-5.tř. 5.2.2009

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 5.2.2009 odehrálo družstvo 4. - 5. tříd floorballový turnaj na ZŠ Vesec. Zúčastnily se čtyři školy – ZŠ Vesec, ZŠ U Soudu, ZŠ Vrchlického a my ve složení: Ch. Benc (C), R. Ďuriš, A. Král, J. Bednář (G), M. Kadlec, J. Vlas (všichni 5.tř.) a J. Šůma a P. Resl (oba 4.tř.).
Po remíze 5:5 s vítězem turnaje (ZŠ Vrchlického) a po vysokých výhrách 12:1 a 14:0 nad ostatními soupeři jsme se umístili na 2. místě. První místo nám uniklo o jedinou vstřelenou branku. Přesto jsme z druhého místa postoupili dále.