Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Florbalový turnaj 4.-5.tř. 5.2.2009

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 5.2.2009 odehrálo družstvo 4. - 5. tříd floorballový turnaj na ZŠ Vesec. Zúčastnily se čtyři školy – ZŠ Vesec, ZŠ U Soudu, ZŠ Vrchlického a my ve složení: Ch. Benc (C), R. Ďuriš, A. Král, J. Bednář (G), M. Kadlec, J. Vlas (všichni 5.tř.) a J. Šůma a P. Resl (oba 4.tř.).
Po remíze 5:5 s vítězem turnaje (ZŠ Vrchlického) a po vysokých výhrách 12:1 a 14:0 nad ostatními soupeři jsme se umístili na 2. místě. První místo nám uniklo o jedinou vstřelenou branku. Přesto jsme z druhého místa postoupili dále.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.