Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Florbalový turnaj 4.-5.tř. 5.2.2009

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 5.2.2009 odehrálo družstvo 4. - 5. tříd floorballový turnaj na ZŠ Vesec. Zúčastnily se čtyři školy – ZŠ Vesec, ZŠ U Soudu, ZŠ Vrchlického a my ve složení: Ch. Benc (C), R. Ďuriš, A. Král, J. Bednář (G), M. Kadlec, J. Vlas (všichni 5.tř.) a J. Šůma a P. Resl (oba 4.tř.).
Po remíze 5:5 s vítězem turnaje (ZŠ Vrchlického) a po vysokých výhrách 12:1 a 14:0 nad ostatními soupeři jsme se umístili na 2. místě. První místo nám uniklo o jedinou vstřelenou branku. Přesto jsme z druhého místa postoupili dále.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.