Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbalový turnaj 24.11.2023 (Randáková)

V pátek 24.11. se výběr žákyň ze 6. a 7. třídy zúčastnil florbalového turnaje mladších žákyň na ZŠ Lesní. Naše dívky se celkově umístily na 3. místě. Všem vybraným žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy a pěkný sportovní zážitek. 

V prvním zápase se nám povedlo dotáhnout tříbodový náskok soupeřek a vybojovat remízu. Bohužel se nám nevydařil druhý zápas s dívkami ze ZŠ Oblačná. Třetí, závěrečný zápas byl velmi napínavý a nabídnul krásnou podívanou. Jelikož se jedna ze škol, s kterou jsme měli stejný počet bodů, nezúčastnila závěrečného vyhlášení, posunul se náš tým ze 4. místa, kde jsme se původně umístili vlivem horšího skóre, na konečné 3. místo. Postupujícím týmům gratulujeme a ZŠ Lesní děkujeme za pozvání. 

Naše sestava: Soukalová (v bráně), Burde, Nevelöšová, Rezková (za 7.A), Kopřivová, Kůstová, Mosina (za 6.A), Bui Yen Vi (Vivi), Kryčfalušij, Obertová, Vávrová, Voldřichová (za 6.B)

Zápasy:
ZŠ Barvířská – ZŠ Sokolovská 3:3
Branky: 2x Rezková, Burde

ZŠ Barvířská – ZŠ Oblačná 3:7
Branky: 2x Rezková, Nevelöšová

ZŠ Barvířská – ZŠ Lesní 1:2
Branka: Vávrová