Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Florbalový turnaj 23.2.2010

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
V úterý 23.2.2010 jsme odehráli florbalový turnaj 4.-5. tříd na ZŠ Ještědská. Našimi soupeři byli ZŠ Ještědská, ZŠ Oblačná a ZŠ Husova. Po úvodní remíze 5:5 se ZŠ Ještědská (kdy už jsme prohrávali o 2 góly), jsme zbylé soupeře porazili 4:1 (ZŠ Oblačná) a 7:0 (ZŠ Husova). Postupujeme společně se ZŠ Ještědská z druhého místa, které jsme obsadili díky horšímu skóre. Výborně zachytal Tomáš Plechatý, gólově se nejvíce prosadil Vojta Barac.
I všichni ostatní hráli v poměrně tvrdě vedeném boji svůj nadprůměr. Všem zúčastněným děkujeme za dobrou sportovní reprezentaci školy.

Sestava ZŠ Barvířská: J.Šůma, V.Barac, J.Vlček, M.Kubla, S.Arikan, K.Hefferová, J.Mečíř, T.Plechatý, J.Daněk, M.Střítezský

Konečné pořadí:
1. ZŠ Ještědská 7b
2. ZŠ Barvířská 7b
3. ZŠ Husova 3b
4. ZŠ Oblačná 0b

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.