Základní škola Liberec Barvířská

Florbalový turnaj 23.2.2010

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
V úterý 23.2.2010 jsme odehráli florbalový turnaj 4.-5. tříd na ZŠ Ještědská. Našimi soupeři byli ZŠ Ještědská, ZŠ Oblačná a ZŠ Husova. Po úvodní remíze 5:5 se ZŠ Ještědská (kdy už jsme prohrávali o 2 góly), jsme zbylé soupeře porazili 4:1 (ZŠ Oblačná) a 7:0 (ZŠ Husova). Postupujeme společně se ZŠ Ještědská z druhého místa, které jsme obsadili díky horšímu skóre. Výborně zachytal Tomáš Plechatý, gólově se nejvíce prosadil Vojta Barac.
I všichni ostatní hráli v poměrně tvrdě vedeném boji svůj nadprůměr. Všem zúčastněným děkujeme za dobrou sportovní reprezentaci školy.

Sestava ZŠ Barvířská: J.Šůma, V.Barac, J.Vlček, M.Kubla, S.Arikan, K.Hefferová, J.Mečíř, T.Plechatý, J.Daněk, M.Střítezský

Konečné pořadí:
1. ZŠ Ještědská 7b
2. ZŠ Barvířská 7b
3. ZŠ Husova 3b
4. ZŠ Oblačná 0b

PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.