Důležitá sdělení

Florbalový turnaj 23.2.2010

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
V úterý 23.2.2010 jsme odehráli florbalový turnaj 4.-5. tříd na ZŠ Ještědská. Našimi soupeři byli ZŠ Ještědská, ZŠ Oblačná a ZŠ Husova. Po úvodní remíze 5:5 se ZŠ Ještědská (kdy už jsme prohrávali o 2 góly), jsme zbylé soupeře porazili 4:1 (ZŠ Oblačná) a 7:0 (ZŠ Husova). Postupujeme společně se ZŠ Ještědská z druhého místa, které jsme obsadili díky horšímu skóre. Výborně zachytal Tomáš Plechatý, gólově se nejvíce prosadil Vojta Barac.
I všichni ostatní hráli v poměrně tvrdě vedeném boji svůj nadprůměr. Všem zúčastněným děkujeme za dobrou sportovní reprezentaci školy.

Sestava ZŠ Barvířská: J.Šůma, V.Barac, J.Vlček, M.Kubla, S.Arikan, K.Hefferová, J.Mečíř, T.Plechatý, J.Daněk, M.Střítezský

Konečné pořadí:
1. ZŠ Ještědská 7b
2. ZŠ Barvířská 7b
3. ZŠ Husova 3b
4. ZŠ Oblačná 0b

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.