Florbalový turnaj 23.2.2010

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
V úterý 23.2.2010 jsme odehráli florbalový turnaj 4.-5. tříd na ZŠ Ještědská. Našimi soupeři byli ZŠ Ještědská, ZŠ Oblačná a ZŠ Husova. Po úvodní remíze 5:5 se ZŠ Ještědská (kdy už jsme prohrávali o 2 góly), jsme zbylé soupeře porazili 4:1 (ZŠ Oblačná) a 7:0 (ZŠ Husova). Postupujeme společně se ZŠ Ještědská z druhého místa, které jsme obsadili díky horšímu skóre. Výborně zachytal Tomáš Plechatý, gólově se nejvíce prosadil Vojta Barac.
I všichni ostatní hráli v poměrně tvrdě vedeném boji svůj nadprůměr. Všem zúčastněným děkujeme za dobrou sportovní reprezentaci školy.

Sestava ZŠ Barvířská: J.Šůma, V.Barac, J.Vlček, M.Kubla, S.Arikan, K.Hefferová, J.Mečíř, T.Plechatý, J.Daněk, M.Střítezský

Konečné pořadí:
1. ZŠ Ještědská 7b
2. ZŠ Barvířská 7b
3. ZŠ Husova 3b
4. ZŠ Oblačná 0b

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.