Florbalové finále okresu Liberec (Václav)

Jakožto vítězové jedné ze základních florbalových skupin jsme byli přizváni k finálovému turnaji mladších žáků (6.-7. třída), který se konal v úterý 3.12.2013 v areálu liberecké Tipsport Arény. Ze základní skupiny jsme postoupili do semifinálového klání s výběrem Frýdlantu, který jsme nakonec porazili 1:0. Tento výsledek nás katapultoval do finále, kde jsme bohužel nestačili na hokejisty ZŠ U ŠKOLY. Sečteno a podtrženo - 2. MÍSTO V OKRESU LIBEREC.
Sestava: BÍNA, SONNTAGOVÁ, KAVAN Š., KAVAN M., CHMÁTAL, MIKEŠ, ČUŘÍK, KAISER, ŠPINKA, PEŘINA